ورود |  خدمات | رویدادها | سوالات متداول 
Logo
   
فاتحین صنعت شریف > کامپیوترهای صنعتی

 Industrial Computers

کمپاني Amplicon توليدات بسيار و متنوعي از کامپيوترهاي صنعتي را با توجه به نياز گسترده صنايع در سايزهاي 1U تا 6U به صورت سيستمهاي صنعتي rackmount، tower computer  و mini-ITX computer  به بازار عرضه کرده است.

اين کامپيوترهاي صنعتي به زير شاخه‌هاي Ventrix، Impact-R، Impact و   Ventrix-W تقسيم بندي شده‌اند.

 

 

Ventrix

کامپيوترهاي صنعتي Ventrix شامل کامپيوترهاي rackmount و tower مي‌شوند که بر اساس PICMG single board computers and backplanes طراحي و ساخته شده‌اند و قابل ارتقا مي باشند.

.

 Impact-R

کامپيوترهاي صنعتي قابل اطمينان و با عمر طولاني هستند که بصورت روميزي يا نصب بر روي ديوار  براي کاربردهاي با امنيت بالا بکار گرفته ميشوند. اين کامپيوتر ها براي کاربردهاي ثبت داده ها، ارتباطات سيار، ارتباطات ديجيتال و شبکه کاملاً مناسب هستند.

.

 Impact

داراي مادر بوردIntel  و قطعات کلاس صنعتي بوده و در يک شاسي بسيار محکم از جنس استيل قرار دارند. آنها از نظر اقتصادي کاملاً به صرفه بوده و پلي بين برترين سيستمهاي صنعتي و تجاري برقرار مي سازند.

 

 Ventrix-W

   اين کامپيوترها داراي صفحه کليد استاندارد 83/84 کليدي به همراهtrack ball  به اضافه 2 کليد براي موس و يک صفحه نمايش 7 اينچي از نوعTFT  LCD با رزولوشن 800×480 مي باشند که اين سيستم را براي کاربردهاي IP video کاملاً ايد آل مي سازد.

.