ورود |  خدمات | رویدادها | سوالات متداول 
Logo
   
فاتحین صنعت شریف > Rugged Keyboards

Rugged Keyboards

صفحه کليدهاي صنعتي در مقابل آب و گرد و غبار کاملا محافظت شده اند و براي استفاده در محيط هاي صنعتي سخت و پر خطر بسيار کارآمد مي‌باشند. اين صفحه کليدها از نظر فيزيکي و مکانيکي نسبت به صفحه کليدهاي تجاري تقويت مناسبي شده اند که در شرايط خاص ضربه، فشار و دما مقاومت بسيار  بهتري دارند.

مدلهايي از اين صفحه کليدها درفريم IP65 هستند و با اندازه 19 اينچ مي‌باشند.و همچنين داراي قاب بيروني آلومينيومي هستند.

مدلهايي از اين صفحه کليدها داراي يک Trackball نيز هستند که به اين صفحه کليدها توانايي ويژه اي بخشيده است.

 مدلهاي ديگري از اين صفحه کليدها Wireless هستند و به همراه ست موس ميباشند عمر باتري آنها سه ماه براي صفحه کليد و دو ماه براي موس بسته به ميزان استفاده مي‌باشد. تعدادي از اين نوع صفحه کليدها مولتي مديا هستند و با رنگ نقره اي که دارند براي سيستمهايي با رنگ متاليک بسيار مناسبند.

مدلهايي از اين صفحه کليدها آلومينيومي هستند که به آن استحکام و زيبايي و در عين حال ظرافت خاصي مي‌بخشد. اين آلومينيوم با مواد خاص ساخته شده و در ساخت آن از تکنولوژي بالايي استفاده شده است.

مدلهايي از اين صفحه کليدها براي نمايشگرهاي Rackmount 1U و به همراه صفحه لمسي براي موس هستند.

مدلهايي از اين صفحه کليدها که براي کامپيوترهاي صنعتي در نظر گرفته شده اند به راحتي در قالب 1U نصب مي‌شوند. اين صفحه کليد به همراه Keymodule Notebock  ارائه شده و مناسب کاربردهاي نظامي، پزشکي، IPC و OEM مي‌باشد.

صفحه کليد فلزي براي اتاقک نيز جزو صفحه کليدهاي عرضه شده است. اين صفحه کليد بيشتر شاما کليدهاي اعداد است و براي کاربردهاي بسيار زيادي از جمله در ATM، CDM، پزشکي، نظامي، Self service و صنعت در نظر گرفته شده است. اين صفحه کليدها هم به USB و هم به PS2 کامپيوتر وصل مي‌شوند.

در محصولات صنعتي ما Trackball نيز موجود است که بسيار عالي هستند و از نوع استيل ساخته شده اند که جرم به آن نمي‌چسبد. اين Trackballها مقابل آب و گرد و غبار کاملا محافظت شده اند و بسيار مورد نياز در صنايع نظامي، پزشکي، آموزشي، صنعتي و ايمني مي‌باشند. اين Trackballها هم به USB و هم به PS2 کامپيوتر وصل مي‌شوند.

kiosk IP65                 Type A4               Type A9                    RF-730                          WK-735  

 

برای مشاهده  لیست کامل محصولات اینجا کلیک کنید.