ورود |  خدمات | رویدادها | سوالات متداول 
Logo
   
فاتحین صنعت شریف > Rackmount Cabinets

 

 

 Rackmount Cabinets 

رک‌های صنعتی                                                           

شرکت فاتحين صنعت شريف توليد کنندة انواع رک ، ساب رک و جعبه های صنعتی جهت استفاده برای مقاصد مختلف ميباشد. بنابر نياز مشتری و بر اساس سيستم درخواستی او مهندسين اين شرکت به طراحی مناسبترين رک ممکن با در نظر گرفتن تمامی جنبه های مهندسی ميپردازند که در اين راستا نمونه کارهای قبلی رضايت کامل مشتريان خود را جلب نموده است. مشخصات سيستم تهويه اين رکها بر اساس محاسبات دقيق بدست می آيند و ازفنها، هيترها و گرمکنهای با کيفيت جهت تحقق سيستم تهويه استفاده می گردد.

رک‌های صنعتی توليد شده توسط اين شرکت دارای یک معماری باز منحصر به فرد می‌باشند. این رکها با وجود ستون در گوشه‌های آن و همچنین دارا بودن قابلیت جداسازی سریع درها و پنل‌های آن، کاملا یک قاب باز را برای نصب آسان تجهیزات و کابل‌ها فراهم می‌کنند.

این طراحی  باز در ساختمان رک‌های صنعتی، قابلیت دسترسی کامل 360  درجه‌ای را پیش از جاسازی درها و پنل‌ها فراهم می‌کند و همچنین بیشترین فضای ممکن برای نصب را ارائه کرده و زمان زیادی را در نصب تجهیزات صرفه جویی می‌کند.

این رک‌ها دارای استحکام بسیار خوبی برای کاربردهای مختلف هستند و به خوبی از تجهیزاتی که در آن نصب می‌شوند محافظت می‌کنند.

ما رنج وسیعی از رک‌های ایستاده از اندازه‌های 22U تا 47U عرضه می‌کنیم. همچنین ما برای تجهیزات گوناگون حتی با اندازه های کوچک رک‌های صنعتی مناسبی را ارائه کرده‌ایم؛ که در زیر بخشی از آنها را مشاهده می‌فرمایید:

 

محبوبترين جعبة ساخته شده توسط اين شرکت سری DSC-1966 ميباشد که گسترة وسيعی از کاربردها را ميتواند پوشش دهد.

 DSC-1966  

این رک‌ها در اندازه‌های جلویی 96*96، 144*72 و 144*144 و عمق دلخواه تا 200 میلیمترعرضه می‌شود. در دیواره داخلی این رک‌ها شیارهای افقی و عمودی برای راهنمایی و ثابت کردن تجهیزات در نظر گرفته شده است. برای مثال می‌توان بردهای الکترونیکی که بصورت ریلی به سهولت در این شیارها قرار می‌گیرند و ثابت می‌شوند را ذکر نمود. این رک‌ها مناسب استفاده برای سیستمهای کنترلی و کنترل از راه دور می‌باشند. پیچ‌های محکمی جهت نصب این رک‌ها در پنل کنترل یا مکان‌های دیگر موجود است.

 

DSC-1998  

سری ديگر ساب رکها با نام DSC-1998 جهت استفاده برای مقاصد الکترونيکی طراحی شده است. این ساب رک‌ها با داشتن شیارهای مناسبی امکان قرار دادن بردهای الکترونیکی در فضایی مناسب و با استحکام کافی را فراهم می‌کنند. در قسمت عقبی این ساب رک یک قاب باز قرار دارد که به این ساب رک این توانایی را می‌بخشد که با قرار دادن یک main board در این قاب و کارتهای این main board در شیارها واتصال آنها به main board توسط کانکتور مناسبی(مثلاًPXI) یک سیستم کامل و قابل اطمینان با قابلیت تعویض بسیار آسان کارتها داشته باشیم. این ساب رک توسط دسته‌های کناری قابلیت نصب شدن در یک رک بزرگتر (رک ایستاده) را دارد. در ضمن شایان ذکر است که این رکها بدون ریل نیز می‌توانند کارایی زیادی در قرار گیری ماژول‌های مختلف در داخل آنها داشته باشند.

انواع مختلفی از این  رکها در شکل‌های زیر آورده شده است:

 

       

DSC-2001                                                  DSC-1996

  

DSC-2015                                          DSC-2009 

  

همچنین در لبه این رک مهره‌های ریلی جهت محکم کردن کارت‌ها توسط پیچ به بدنه رک در نظر گرفته شده است. همچنین فریمی برای این کارتها در نظر گرفته شده که از طریق آن کارتها به بدنه پیچ شده و در صورت لزوم به راحتی کارت را از روی ریل بیرون می‌کشد. در زیر تصویر این فریم و مهره‌های ریلی آورده شده است.

 

                         

DSC-2089                                                          DSC-2096  

 

انواع ریلها در تصاویر زیر آورده شده است:

                   

DSC-2056                                                          DSC-2080  

 

                

DSC-2065                                                          DSC-2083  

 

                  

DSC-2052                                                  DSC-2049

 

 

همچنين ما سازندة انواع مختلف جعبه با برند مشتری بعنوان محصول نهائی آنها ميباشيم.

DSC-2117                                                  DSC-2132

این جعبه ها برای مجموعه‌های کوچکی که هدف خاص و متحدی دارند استفاده می‌شوند و در داخل رک کوچک دیگری قرار می‌گیرند تا نه تنها از نظر استحکامی شرایط بهتری را دارا شوند بلکه خارج کردن و یا تعویض این مجموعه هم سهل‌تر و سریع‌تر صورت گیرد. در زیر قرار دادن یکی از این رک‌ها را در داخل رک دیگر ملاحظه می‌فرمایید:

DSC-2115

 

 

همچنين انواع ساب رکهای 1U و 2U و 3U و 4U جزو گسترة توليدات اين شرکت قرار دارد.

       

DSC-1986

ساب رک DSC-1986 با ارتفاع تنها 1U انتخاب مناسبی برای یک واحد کوچک مثل Remote می‌باشد. این رک قابلیت نصب در یک رک بزرگتر را داراست.

 

DSC-2120

ساب رکهای DSC-2120 نیز با ارتفاع 2U عرضه شده است. این رک جهت سیستمهایی مانند کامپیوترهای کوچک پیشنهاد می‌شود. این ساب رک قابلیت نصب در یک رک بزرگتر را داراست.

 

 

 

 جعبه های کوچک صنعتی نيز موجود است که توسط پایه‌هایی که به همراه این رک‌ها ارائه شده، قابلیت نصب بر روی ریل 35mm را دارا هستند که این امر توانایی‌های بسیاری را ایجاد کرده است.

   

DSC-1977  

    

DSC-1982                                                  DSC-1972

 

همچنین پایه‌هایی جهت نصب برد بر روی ریل 35mm عرضه شده که در شکل ملاحظه می‌فرمایید.

DSC-1981

 

همچنين اگر در جستجوی workstation های قابل حمل در ابعاد کاملاً دلخواه هستيد که توقع داريد قطعات شما به راحتی داخل آن نصب گردند، ما سازندة جعبه هائی بعنوان راه حل ميباشيم که تمامی نيازهای شما را برآورده خواهد نمود.