ورود |  خدمات | رویدادها | سوالات متداول 
Logo
   
فاتحین صنعت شریف > Industrial Motherboards

مادر بردهاي صنعتي داراي توانمنديهاي ويژه‌اي هستند که آنها را از مادربردهاي تجاري متمايز کرده است. اين توانايي‌ها در جهت نيازهاي مختلف صنايع در نظر گرفته شده اند.

 اين مادربردهاي ارزشمند داراي پورتهاي صنعتي مانند RS485 و RS422 هستند. در ضمن داراي سيستم Watch dog Timer هستند که به اين مادر بردها قابليت راه اندازي مجدد اتوماتيک پس از ايجاد اشکال در اجراي برنامه و از سر گيري فعاليتهاي جاري سيستم بصورت اتوماتيک پس از راه اندازي مجدد را اضافه کرده است.

مادربردهاي صنعتي در رنج دمايي و رطوبتي گسترده اي کار مي‌کنند و اطمينان کافي از نظر گرمي و يا سردي و رطوبت محيط به کاربر مي‌دهند.

اين مادربردها با دارا بودن اسلاتهاي متعدد PCI وPCI Express جهت اضافه نمودن کارتهاي صنعتي مختلف، نيازهاي  کاربران مختلف را تامين کرده و رضايت آنها را جلب نموده اند.

در اين مادربردها نه تنها از پردازنده هاي قوي استفاده شده بلکه به خاطرهماهنگي قسمتهاي مختلف از سرعت بالاتري نسبت به نمونه هاي مشابه غير صنعتي برخوردارند.

مادربردهاي صنعتي در مقابل نويز رفتار مناسبي دارند و بسيار کمتر از مادربردهاي تجاري تحت تاثير نويز قرار مي‌گيرند در ضمن اين مادر بردها تست لزره هم شده اند و تکان و لرزه کمتر بر کار آنها سبب اشکال مي شود.

در شرايطي که به هر دليلي کاربر بخواهد به همراه اين مادربردهاي صنعتي از اجزاي تجاري استفاده کند به هيچ مشکلي برنخواهد خورد چرا که اين مادربردها کاملا از استانداردهاي تجاري نيز پشتيباني مي کنند و حتي با نرم افزارهاي تجاري نيز دچار مشکل نمي شوند.

در زير تعدادی از مادربردهاي صنعتي عرضه شده با مشخصات آنها آورده شده است.برای مشاهده لیست کامل این مادربردها از قسمت محصولات دیدن فرمایید .

به دلیل گستردگی این محصولات در زیر تعدادی از این مادر بردها دیده می شود  برای مشاهده لیست کامل  به قسمت محصولات مراجعه کنید.

AFW3000                 ECX800                 ET500                ET910

  ET910  ET500  ECX800    AFW3000