ورود |  خدمات | رویدادها | سوالات متداول 
Logo
   
فاتحین صنعت شریف > Industrial Monitors

Industrial Monitors

نمايشگرهاي صنعتي بيشتر براي کابردهاي بزرگ ساخته شده‌اند. بصورت بسيار عالي روشهاي بهبود نمايشگرها را مطابق نيازهاي کاربردي تکميل کرده و آنها را عرضه کرده ايم. در طراحي مکانيکي، Sunlight readable، رنج دمايي گسترده کاري، انواع مختلف لمسي و طراحي IP65 به صورت water proof انواع راه کارها انجام شده است تا به بهترين شرايط برسيم. اين نمايشگرها از 5.7 اينچ تا 47 اينچ در انواع مختلف توليد مي‌شوند. محفظه IP65 براي استفاده داخلي و بيروني ساخته شده است. نمايشگرهاي IP65 flat panel   به گونه اي طراحي شده اند که در مقابل جريان گرد و غبار و باران کاملا محافظت مي شوند و محدوده دمايي کاري اين نمايشگرها از -20 تا +60 درجه سانتيگراد است.از کاربردهاي اين LCDها استفاده در بيرون کيوسک، استفاده در پزشکي، استفاده در صنايع نظامي، استفاده در مصارف خانگي را برشمرد.

 Open Frame

نمايشگرهاي open frame LCD در اندازه هاي 5.6 اينچ تا 64.5 اينچي عرضه شده‌اند که اين پوشش کامل سايزهاي مختلف نمايشگر هر گونه نياز کاربري را پاسخ مثبت مي‌دهد.

.

 Rack 1U console drawer

اين نمايشگر ها در اندازه هاي مختلف ساخته شده و در عين حال قابل نصب در داخل رک نيز مي باشند.

.

 Panel mount LCD

نمايشگر Panel Mount LCD در اندازه هاي 6.4 اينچ تا 47 اينچ در دسترس مي‌باشد. اين نمايشگرها در جاهايي استفاده مي‌شوند که به نوعي محافظت مي‌شوند(مثل دستگاه ATM)

 

 Chassis LCD

نمايشگرهاي Chassis از صفحه نمايش 5.6 اينچي تا 65 اينچي مطابق هر نياز مشتري عرضه شده است.

.

 POS touch monitors

نمايشگرهايPOS Touch Monitor در دو مدل 15 اينچي ارائه شده است.

.

 Flat chassis monitors

نمايشگرهاي FLAT Chassis LCD در چهار سايز 15، 17، 17.5 و 19 اينچي و در مدلهاي مختلف براي راضي کردن نيازهاي مختلف عرضه شده است.

 

 LCD monitors

اين نمايشگرهاي کيفيت بسيار بالايي دارند و با توجه به ضخامت و وزن کم نمايشگرهاي کاملي هستند. آنها از پنلهاي استاندارد سازنده هاي مختلف حمايت کرده و براي کاربردهاي خانگي و دفتري گزينه مناسبي مي باشند.

.

 Stainless LCD

اين نمايشگرها در شاسي هاي بسيار مستحکم و ضد زنگ ساخته شده اند و جهت بکارگيري در محيط هاي با شرايط سخت مناسب مي باشند.

.

 Rear mount LCD

نمايشگرهاي Rear Mount LCD مي‌توانند در هر جايي که ايمني بالايي نياز است استفاده شوند. براي مثال در دستگاههاي ATM

 

 

 Wide range temperature 

کامپيوترهای ارزان قيمت و در عين حال قابل اطمينان روميزی / کلاينت جهت کاربردهای خانگی و اداری.

.

 Large size touch monitors

نمايشگرهاي Large Size Touch monitor با سايز يزرگ که از 24 اينچ تا 42 اينچ عرضه شده‌اند با توجه به لمسي بودن آنها توانايي و برتري ويژه‌اي يافته‌اند.

.

 Ultra Wide viewing Angle

نمايشگرهای صنعتی UWVA نمايشگر هاي با زاويه ديد بسيار پهن مي باشند بطوري که در بسياري از آنها اين زاويه نزديک به 180 درجه ميباشد.

 

 Open frame + frount bezel

نمايشگرهاي open frame LCD در اندازه هاي 5.6 اينچ تا 64.5 اينچي عرضه شده‌اند که اين پوشش کامل سايزهاي مختلف نمايشگر هر گونه نياز کاربري را پاسخ مثبت مي‌دهد.

.

 IP65 solution 

محفظه IP65 براي استفاده داخلي و بيروني ساخته شده است. اين نمايشگرها  به گونه اي طراحي شده اند که در برابر گرد و غبار و باران کاملا محافظت شده اند و محدوده دمايي کاري آنها از -20 تا +60 درجه سانتيگراد است.

.

 Video modulation kit

نمايشگرهاي Video Modulation Kit در اندازه بسيار کوچک 3.5 اينچ تا 12.1 اينچ ارائه شده است که با توجه به اندازه هاي بسيار کوچک آنها کاربردهاي بسياري در فضاهاي کوچک دارند.